Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, fanér i teak, sarg med 2 lådor, en låda med fackinredning, höjd ca 73, 200x100 cm

Smärre slitage

432200

2017-01-04