Hans Walter Sundberg

Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): Komposition, signerad och daterad HV Sundberg,1952, olja på duk, ca 59x70 cm

432201

2017-01-04