Lars Boethius

Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius
Lars Boethius

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): (2), Stilleben samt landskap, signerade och daterade Boëthius -65, olja på pannå, 45x38 cm

432209

2017-01-04