Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm
Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar
432212
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här