Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm

Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar

432212

2017-01-08