Södermalm oljemålning
2017-01-04
432213
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv över Söders höjder, otydligt signerad, olja på duk, 46x38 cm