Södermalm oljemålning

Södermalm oljemålning
Södermalm oljemålning
Södermalm oljemålning
Södermalm oljemålning
Södermalm oljemålning
Södermalm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv över Söders höjder, otydligt signerad, olja på duk, 46x38 cm

432213

2017-01-04