Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Akt, signerad och daterad KÅGE -50, blandteknik, 35x45 cm, oramad

Hanteringsveck

432226

2017-01-04