Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960): Akt, signerad och daterad KÅGE -50, blandteknik, 35x45 cm, oramad
Hanteringsveck
432226
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här