Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUVERTBORD, möjligen 1700-tal, senbarock stil, troligen mälardalen, rotträ och alrotsfanér på ek, höjd ca 71 cm, bredd ca 99 cm
Senare lådbotten, lagningar, fanérskador
432247
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här