Kuvertbord alrot

Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot
Kuvertbord alrot

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUVERTBORD, möjligen 1700-tal, senbarock stil, troligen mälardalen, rotträ och alrotsfanér på ek, höjd ca 71 cm, bredd ca 99 cm

Senare lådbotten, lagningar, fanérskador

432247

2017-01-22