Bengt Lindström olja

Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Porträtt, signerad Lindström, olja på duk, ca 46x38 cm.

Proveniens: Inköpt 1980, vidare i arv till nuvarande ägare.
Utställd: Galerie Ariel, Paris, 1957, nr 5040

432261

2017-01-11