Stengods Lisa Larson och Britt-Louise Sundell

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, vas Konvex, BRITT-LOUISE SUNDELL, ljusstake, glaserat stengods, Gustavsberg, stämpelsignerade, höjd ca 30-31 cm

Ljusstaken med lagning på foten

432264

2017-01-08