Stengods Lisa Larson och Britt-Louise Sundell
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, vas Konvex, BRITT-LOUISE SUNDELL, ljusstake, glaserat stengods, Gustavsberg, stämpelsignerade, höjd ca 30-31 cm
Kuntoraportti
Ljusstaken med lagning på foten
432264
Päivämäärä:
2017-01-08