Brasställ metall

Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall
Brasställ metall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSTÄLL, 1900-talets början, metall, med parställda kannor, justerbar längd, höjd ca 50 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Ytskador

432278

2017-01-05