Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960): (2) Kvinna med fruktkorg samt Danserska, 1 signerad och daterad KÅGE -21, blandteknik på papper, 34,5x24 resp 25x17 cm
Oramade, hanteringsveck
432294
2017-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här