Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt, "Hej Kåge!", signerad och daterad Jon-And 26/1 38, blyertsteckning, bladmått 45x37 cm
Oramad, hanteringsveck
432299
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här