John Jon-And Wilhelm Kåge teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt, "Hej Kåge!", signerad och daterad Jon-And 26/1 38, blyertsteckning, bladmått 45x37 cm

Oramad, hanteringsveck

432299

2017-01-04