Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960): (6) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, osignerade, blandteknik och grafik 18x12,5, 41x26, 34x24, 42x31, 28x36 samt 39x26 cm
Oramade, hanteringsveck
432300
2017-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här