Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): (3) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, 1 signerad samt daterad 1918 och numrerad 26/40, 2 osignerade, linoleumsnitt på papper, bladmått ca 43x35-41x34,5 cm

Oramade, veck

432305

2017-01-04