MIna Carlsson Bredberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINA CARLSON BREDBERG (1857-1943): Stilleben, signerad med monogram samt Bredberg, olja på furupannå, ca 31,5 x 40 cm

FOTNOT: Märkt med blyerts á tergo "Red T. Tegnér"

432306

2017-01-05