Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Porträtt och akter, 1910-20-tal, teckningar mm, varierande mått

Oramade, veck, skador

432307

2017-01-04