Jacques Courtois, hans krets, Bataljscen

Såld för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JACQUES COURTOIS, hans krets (1700-tal), Bataljscen, olja på duk, 72,5x93,5 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

432333

2017-01-23