Anita Fröding oljemålning

Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höst skala en kärlekshistoria" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

432339

2017-01-12