Anita Fröding

Anita Fröding
Anita Fröding
Anita Fröding
Anita Fröding
Anita Fröding
Anita Fröding

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstskala en kärleksvisa" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

432340

2017-01-19