Anita Fröding
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstskala en kärleksvisa" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad
432340
2017-01-19