Trancherbestick silverskaft

Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft
Trancherbestick silverskaft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silver, Toulon omkring 1900, stålblad, längd ca 27-32 cm, etui medföljer

Bucklor, etuiet med skador

432354

2017-01-06