Eric Hallström

Eric Hallström
Eric Hallström
Eric Hallström
Eric Hallström

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Lek i trädgården, signerad och daterad Eric Hallström, olja på duk, 73x92 cm

Proveniens: utställd på Liljevalchs konsthall 1946

432355

2017-01-08