Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Lek i trädgården, signerad och daterad Eric Hallström, olja på duk, 73x92 cm
Proveniens: utställd på Liljevalchs konsthall 1946
432355
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här