Barbro Jönsson

Barbro Jönsson
Barbro Jönsson
Barbro Jönsson
Barbro Jönsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARBRO JÖNSSON (född 1935): Med doft av sommar, signerad Barbro Jönsson samt daterad-74, olja på duk, ca 48x59 cm

432357

2017-01-07