Keshan
Valmis
2017-01-07
432358
| Korkein tarjous | 7 600 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, blom- och växtornamentik mot ljus botten, ca 310x210 cm
Obetydligt slitage, smärre skador