Keshan

Keshan
Keshan
Keshan
Keshan

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, blom- och växtornamentik mot ljus botten, ca 310x210 cm

Obetydligt slitage, smärre skador

432358

2017-01-07