Olle Hjortzberg

Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Gula rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942, olja på duk, 54x44 cm

432359

2017-01-15