Matservis Rörstrand Bengali

Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali
Matservis Rörstrand Bengali

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RÖRSTRAND, "Bengali", matservis, ca 57 dlr, röd, bestående av: 12 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 11 assietter, 2+1 uppläggningsskålar, såsskål, 2+1+1 ovala uppläggningsfat, runt uppläggningsfat, gräddkanna, tillbringare

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre krakeleringar på några delar, enstaka mindre ej noterade nagg kan förekomma

432373

Päivämäärä:

2017-01-06