Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EVERT LUNDQUIST(1904-1994): Komposition, signerad och numrerad 49/50, etsning, ca 12x9,5 cm
Zustandsbeschreibung
432375
2017-01-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner