Evert Lundquist etsning

Evert Lundquist etsning
Evert Lundquist etsning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EVERT LUNDQUIST(1904-1994): Komposition, signerad och numrerad 49/50, etsning, ca 12x9,5 cm

Zustandsbeschreibung

432375

2017-01-06