Ljusstakar 1900-talets andra hälft
2017-01-06
432378
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 st, metall, 1900-talets andra hälft, höjd ca 31-32 cm
Slitage