Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, riklig intarsiadekor i bl.a. palisander, profilerad skiva i marmor, beslag i patinerad mässing, höjd 84, 98x53 cm CITES-intyg medföljer

Bruksslitage

432379

2017-01-06