Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, riklig intarsiadekor i bl.a. palisander, profilerad skiva i marmor, beslag i patinerad mässing, höjd 84, 98x53 cm CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
432379
2017-01-06