Evert Lundquist akvarell
Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition med figur, signerad a tergo "Till gamle vännen Lasse på hans 75 års dag Den 9 januari 1981988 Evert Lundquist 1983", samt Evert Lundquist, akvarell, ca 29x38 cm
432386
2017-01-06