Evert Lundquist akvarell

Evert Lundquist akvarell
Evert Lundquist akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

6 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Komposition med figur, signerad a tergo "Till gamle vännen Lasse på hans 75 års dag Den 9 januari 1981988 Evert Lundquist 1983", samt Evert Lundquist, akvarell, ca 29x38 cm

432386

2017-01-06