Evert Lundquist oljemålning

Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Utsikten", monogramsignerad E.L, notering på lapp på baksidan med signering, olja på duk, ca 25x19 cm

Fläckar

432388

2017-01-06