Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny, spröjsade dörrar, märkt AB C.E. Jonsson Stockholm, höjd ca 150, 170x43 cm, nyckel finns

Något blekt, smärre ytskador, slitage

432396

2017-01-07