Karta 1700-tal

Karta 1700-tal
Karta 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KARTA, Seutter, "Suecia Daniae" 1700-tal, delvis kolorerad, gränskolorerad, ca 49x58 cm

Fäckar, skador

432403

2017-01-06