Elena Micheew oljemålning

Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELENA MICHEEW (1899-1972): Magnolia, signerad och daterad E. Micheew -51, olja på duk, ca 37x39 cm

432406

2017-01-06