Trädgårdspall porslin Kina

Trädgårdspall porslin Kina
Trädgårdspall porslin Kina
Trädgårdspall porslin Kina
Trädgårdspall porslin Kina
Trädgårdspall porslin Kina
Trädgårdspall porslin Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSPALL, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av växtslingor i underglasyrblått, höjd 49 cm

Ytslitage, lagningar

432409

2017-01-06