Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, mahogny, träskuren fot, höjd ca 76, diameter 110 cm

Slitage, fläckar, iläggsskivor saknas, levereras med delar för fastsättning av iläggsskivor

432410

2017-01-06