Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 51x59 cm
Dubblerad, lagningar
432412
2017-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här