Lee Reynolds Burr oljemålning

Lee Reynolds Burr oljemålning
Lee Reynolds Burr oljemålning
Lee Reynolds Burr oljemålning
Lee Reynolds Burr oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LEE REYNOLDS BURR (USA, född 1936): Trädgårdsmotiv, signerad Lee Reynolds, olja på duk, ca 120x150 cm

432425

2017-01-06