Klubbat för:
1 900 SEK
1 000 SEK
TABURETT, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, skuren dekor, svart klädsel i mönstrad skinnimmitation, höjd ca 45, 51x41 cm
Senare klädsel
432442
2017-01-06