Väggur St. Aubin Suisse och Junghans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 2 st, märkta ´St. Aubin Suisse" resp "Junghans", lodregulator, 1900-talets mitt, ca 27x26 resp 31x31 cm

Slitage

432446

2017-01-06