Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 2 st, märkta ´St. Aubin Suisse" resp "Junghans", lodregulator, 1900-talets mitt, ca 27x26 resp 31x31 cm
Slitage
432446
2017-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här