Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SUNE BÄCKSTRÖM, vas, brons, 1900-talets första hälft, signerad Sune Bäckström, höjd ca 17 cm
432449
2017-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här