Bokhylla Ekolsund ett par
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IKEA, "Ekolsund", bokhyllor, 1 par, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, lackerade, höjd ca 194 cm, 100x28 cm
Skador: Avkortad
Bruiksslitage, en ribba i bakkant saknas
432458
2017-01-07