Bokhylla Ekolsund ett par

Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par
Bokhylla Ekolsund ett par

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKEA, "Ekolsund", bokhyllor, 1 par, Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, lackerade, höjd ca 194 cm, 100x28 cm

Skador: Avkortad

Bruiksslitage, en ribba i bakkant saknas

432458

2017-01-07