Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hamnmotiv med båtar, olja på duk, ca 36x57 cm
Hål, lagning, ytskador
432461
2017-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här