Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustmotiv med båtar, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 71x126 cm

432462

2017-01-08