Broderi på siden

Broderi på siden
Broderi på siden

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRODERI, Kina, 18/1900-tal, med guldtråd på siden, pagodmotiv, diameter 46 cm

smärre skador

432470

2017-01-07