Brickbord
2017-01-07
432473
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1900-talets mitt, på benställning, glasskiva, senare förgyllninghöjd ca 79, 73x43 cm
Senare förgyllning, senare glasskiva