Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, jugend, mahogny, sitthöjd ca 46 cm

Ytslitage, repor

432478

2017-02-09