Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, jugend, mahogny, sitthöjd ca 46 cm
Ytslitage, repor
432478
2017-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här